Koloryzacja

 

JOICO K-PAK VERO COLOR

-to jedyne farby do włosów z Quadramine Complex (Kompeks Quadraminy w formule farb Vero K-PAK Color System ), który posiada dwie funkcje:

    • - Rekonstruuje włosy wewnętrznie i zewnętrznie podczas procesu koloryzacji

    • - Dzięki czemu włosy stają się zdrowe, piękne i błyszczące.
    • - Jedyna formuła która podczas koloryzacji chroni i odżywia włosy.
    • - Zawierają śladową zawartość amoniaku max 2%, są bezpieczne dla włosów.
    • - W salonie istnieje również możliwość zakupu pielęgnacji i stylizacji produktów joico w bardzo atrakcyjnych cenach

 

OMBRE HAIR - BROND

- od połączenia brązu i blondu, to trend w koloryzacji utrzymujący się już od kilku sezonów.

Ombre to metoda rozjaśniania włosów, polegająca na nałożeniu rozjaśniacza na końcówki włosów. Powstały efekt ma sprawiać wrażenie naturalnego rozjaśnienia fryzury przez słońce. Dlatego ombre najlepiej wygląda, kiedy jest dyskretne. Łagodne przejścia na włosach dodają delikatności i odmładzają. Duże różnice między brązem a blondem są efektem zwracającym uwagę. Dlatego ważne jest podjęcie decyzji – chcesz wyglądać jak gwiazda, czy raczej wolisz ładnie podkreślić naturalność swojego looku przez wyciągnięcie charakteru włosów.

 

FLAMBOYAGE

- to nowatorski sposób koloryzacji włosów dostępny w naszym salonie. Jest to nowoczesna technika koloryzacji, pozwalająca uzyskać spektakularne efekty. Flamboyage wydobywa z włosów bogate refleksy, bazując na ich naturalnym kolorze. Efekt uzyskuje się, nakładając różne odcienie farb w poszczególnych strefach strzyżenia, wykorzystując w tym celu nowatorski przyrząd Flamboyage Meche.

Dzięki wszechstronności Flamboyage końcowy efekt jest niezwykle naturalny, nawet przy zastosowaniu żywych i innowacyjnych kolorów. Flamboyage jest techniką pozwalającą na łatwe odtworzenie efektu końcowego. Dlatego też praca profesjonalisty staje się bardzo prosta i szybka, przy zachowaniu niezwykłej swobody tworzenia. Flamboyage jest jedyną techniką, która umożliwia podkreślenie naturalnego koloru włosów poprzez swobodne zharmonizowanie żywych i mocno nasyconych kolorów, pozwalając przy tym uzyskać bogate refleksy na całej długości włosów.

 

Baleyage

- jest rodzajem trwałej koloryzacji. Polega on na rozświetleniu niektórych partii włosów tak, aby uzyskać efekt rozjaśnienia słońcem. Celem nakładania baleyage'u jest uzyskanie efektu muśnięcia słońcem. Co więcej, taka koloryzacja powoduje, że włosy nabierają objętości i blasku.

Ostatnio na rynku fryzjerskim pojawił się też nowy sposób nakładania cieniutkich pasemek, zwany flamboyage. Jego przewagą nad zwykłym balayagem jest fakt, iż włosy w balayage farbuje się od cebulki, co powoduje, że dość często trzeba uzupełniać farbę, aby nie było widać odrostów. We flamboyage zaś włosy przyklejane są do taśm, co po farbowaniu daje efekt nierównomiernych, wyglądających bardzo naturalnie (jak rozjaśnionych słońcem) pasm. Dobrze wykonany balayage daje jednak bardzo ładne efekty, choć fakt - jest już coraz rzadziej stosowany.

 

Nowość - Focus RF

 

Promocje

 

united kingdom 2332854 1280

Price List

 

O nas