Oczyszczanie

Oczyszczanie ma na celu przygotowanie skóry do dalszych etapów zabiegu pielęgnacyjnego, zwiększenie chłonności skóry na substancje aktywne i pobudzenie procesów regeneracyjnych. Metodę oczyszczania dobiera się w zależności od stanu skóry, celu wykonywania zabiegu, pory dnia lub roku i ewentualnie innych czynników zależnych od otoczenia mających wpływ na stan skóry. Pełny zabieg oczyszczania składa się z kilku etapów, a do każdego dobiera się odpowiedni preparat. W trakcie oczyszczania z powierzchni skóry usuwane są resztki wydzielin gruczołów skórnych (łój, pot), zrogowaciałe komórki naskórka oraz zanieczyszczenia w postaci brudu, pyłu, mikroorganizmów, resztek makijażu i innych kosmetyków.

Tradycyjne oczyszczanie manualne

To jeden z najczęściej wybieranych zabiegów przez klientów. Polega na manualnym usunięciu zaskórników i innych zanieczyszczeń ze skóry. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu skóry do zabiegu, jest on praktycznie bezbolesny i bezpieczny.

Cena od 130,00zł do 170,00zł

Mikrodermabrazja

Mikrodermobrazja zabieg polegający na mechanicznym ścieraniu kolejnych warstw naskórka przy użyciu specjanego urządzenia, które działa pod ciśnieniem oraz jest wyposażone w odpowiednie diamentowe końcówki. Mikrodermabrazja świetnie oczyszcza skórę, przyspiesza regenerację komórek, wygładza i rozświetla cerę.

Cena od 150,00zł do 205,00zł

Oksybrazja

Oksybrazja to nowoczesny zabieg oczyszczający, który polega na uderzaniu strumieniem powietrza, które wraz z rozproszonymi kroplami soli fizjologicznej usuwa martwą warstwę naskórka, działając jak bezdotykowy peeling. Zabieg oksybrazji powoduje oczyszczenie i wyrównanie kolorytu skóry. Przeprowadzany jest „na mokro” i pozostawia uczucie ochłodzenia, co dodatkowo sprzyja zamknięciu naczyń krwionośnych. Ważną cechą oksybrazji jest jej wysokie bezpieczeństwo. Oksybrazji mogą poddawać się osoby z cerą wrażliwą, skłonną do rumienia, a nawet trądzikową, w przeciwieństwie do tradycyjnej mikrodermabrazji, która może podrażniać skórę. Pozostawia skórę, oczyszczona, nawilżóną i rozjaśnioną.

Cena od 90,00zł do 160,00z

Peeling kawitacyjny - oczyszczanie ultradźwiękami

Zabieg polega na łagodnym oczyszczaniu skóry, przyjemnym złuszczaniu rogowej warstwy naskórka oraz usunięciu nadmiaru sebum, dzięki zjawisku kawitacji. Wibracje ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości powodują wzrost metabolizmu komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, następuje zwiększenie usuwania zbędnych produktów przemiany materii, aktywowane są różne enzymy w komórkach. Jest to zabieg bezpieczny, przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej i naczyniowej. Efektem zabiegu jest oczyszczona, rozświetlona i gładka cera.

Cena od 70,00zł do 90,00z

Thalgo Re-balancing treatment

W 100% naturalny zabieg przeznaczony dla skóry tłustej lub mieszanej z tendencją do wyprysków. Nałożona jako ciepły aksamitny okład maska z alg, oddaje skórze całe swoje bogactwo morskich minerałów i witamin.

Zabieg delikatnie czyści skórę, uaktywnia krążenie krwi, eliminuje nagromadzone toksyny, zapobiega nadmiernemu rogowaceniu naskórka i pomaga ustabilizować wydzielanie łoju za pomocą Controlamine® - wyciąg z algi Laminaria.

Cena 140,00zł

Skeyndor Clear balance

Linia stworzona z myślą o normalizacji 3-ch głównych przyczyn powstawania trądziku, łojotoku, nadmiernego rogowacenia oraz stanu zapalnego. Dostarczany za pomocą liposomów ziołowy ekstrakt z targanka kwas urosolowy oraz bakuchiol skutecznie reguluje nadmierne wydzielanie sebum oraz hiperkeratynizację.

Cena 120,00zł

TOP Zabiegi

 

Promocje

 

Twoje nagrody

 

O nas