Oczyszczanie

Oczyszczanie ma na celu przygotowanie skóry do dalszych etapów zabiegu pielęgnacyjnego, zwiększenie chłonności skóry na substancje aktywne i pobudzenie procesów regeneracyjnych. Metodę oczyszczania dobiera się w zależności od stanu skóry, celu wykonywania zabiegu, pory dnia lub roku i ewentualnie innych czynników zależnych od otoczenia mających wpływ na stan skóry. Pełny zabieg oczyszczania składa się z kilku etapów, a do każdego dobiera się odpowiedni preparat. W trakcie oczyszczania z powierzchni skóry usuwane są resztki wydzielin gruczołów skórnych (łój, pot), zrogowaciałe komórki naskórka oraz zanieczyszczenia w postaci brudu, pyłu, mikroorganizmów, resztek makijażu i innych kosmetyków.

Tradycyjne oczyszczanie manualne

To jeden z najczęściej wybieranych zabiegów przez klientów. Polega na manualnym usunięciu zaskórników i innych zanieczyszczeń ze skóry. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu skóry do zabiegu, jest on praktycznie bezbolesny i bezpieczny.

Cena od 130,00zł do 170,00zł

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja korundowa

 

Silk Peel™ jest jednym z najbardziej innowacyjnych urządzeń do mikrodermabrazji. Mikrodermabrazja korundowa wywołana jest przez drobne kryształki glinu, uderzającego o skórę. Pozwala to na dużą kontrolę zabiegu, a efekt jest widoczny natychmiast. Kryształki korundu (materiał naturalny i nieszkodliwy) usuwają obumarły naskórek oraz wszelkie zanieczyszczenia, stymulując naturalny wzrost nowej tkanki, która zastępuje usuniętą. Wynikiem prostego usunięcia warstwy rogowej (peeling powierzchniowy) jest młoda i lśniąca skóra, elastyczna i gładka. Głębsze abrazje mogą usunąć bliznowce i blizny, zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować zwiotczenie skóry, plamy i niewielkie zmarszczki. Odstępy pomiędzy zabiegami powinny być 7 do 21 dni w zależności od rodzaju problemu, w serii od 3 do 12.

Skóra może być zaczerwieniona jeszcze przez kilka godzin. Mikrodermabrazja korundowa charakteryzuje się naprawdę silnym efektem złuszczania. Jest w szczególności polecana osobom, które mają rozszerzone pory i przebarwienia na skórze. Ponieważ jest silniejsza od techniki diamentowej, daje też szybsze efekty w krótszym czasie.


Cena

 

Mikrodermabrazja + serum + maska kremowa

  • Twarz 129 zł
  • Twarz, szyja 149 zł
  • Twarz, szyja, dekolt 169 zł

 

  • Maska algowa do zabiegu 40 zł
  • Oksybrazja do zabiegu 40 zł

 

 

 

Mikrodermabrazja diamentowa

 

Urządzenie Silk Peel™ pozwala również na wykonywanie mikrodermabrazji głowicami diamentowymi. Do dyspozycji są głowice na twarz i na ciało o trzech stopniach ziarnistości, co pozwala na dostosowanie zabiegu do każdego typu skóry. Głowice są wykonane ze stali nierdzewnej i pokryte warstwą naturalnego diamentu. Zarówno ich wymiana, jak i sterylizacja jest łatwa i szybka, nie wymagająca specjalistycznych narzędzi.
 
Metoda ta jest w szczególności polecana osobom o delikatnej, wrażliwej i skłonnej do alergii skóry, gdyż nie powoduje żadnych podrażnień. Zabieg opiera się na usuwaniu wierzchnich warstw naskórka wykorzystując do tego celu głowice diamentowe, które podczas przesuwania ich po skórze, ścierają i zasysają martwy naskórek. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, trwa około pół godziny. Po jego wykonaniu skóra jest idealnie gładka i bez śladów podrażnień. Mikrodermabrazja diamentowa jest metodą bezpyłową – nie pozostawia na skórze twarzy resztek proszku.

 

Cena

 

Mikrodermabrazja + serum + maska kremowa

  • Twarz 110 zł
  • Twarz, szyja 129 zł
  • Twarz, szyja, dekolt 149 zł
  • Plecy 149 zł

 

  • Maska algowa do zabiegu 40 zł

 

Oksybrazja

Oksybrazja to nowoczesny zabieg oczyszczający, który polega na uderzaniu strumieniem powietrza, które wraz z rozproszonymi kroplami soli fizjologicznej usuwa martwą warstwę naskórka, działając jak bezdotykowy peeling. Zabieg oksybrazji powoduje oczyszczenie i wyrównanie kolorytu skóry. Przeprowadzany jest „na mokro” i pozostawia uczucie ochłodzenia, co dodatkowo sprzyja zamknięciu naczyń krwionośnych. Ważną cechą oksybrazji jest jej wysokie bezpieczeństwo. Oksybrazji mogą poddawać się osoby z cerą wrażliwą, skłonną do rumienia, a nawet trądzikową, w przeciwieństwie do tradycyjnej mikrodermabrazji, która może podrażniać skórę. Pozostawia skórę, oczyszczona, nawilżóną i rozjaśnioną.

Cena od 90,00zł do 160,00z

Peeling kawitacyjny - oczyszczanie ultradźwiękami

Zabieg polega na łagodnym oczyszczaniu skóry, przyjemnym złuszczaniu rogowej warstwy naskórka oraz usunięciu nadmiaru sebum, dzięki zjawisku kawitacji. Wibracje ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości powodują wzrost metabolizmu komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, następuje zwiększenie usuwania zbędnych produktów przemiany materii, aktywowane są różne enzymy w komórkach. Jest to zabieg bezpieczny, przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej i naczyniowej. Efektem zabiegu jest oczyszczona, rozświetlona i gładka cera.

Cena od 70,00zł do 90,00z

Nowość - Focus RF

 

Promocje

 

united kingdom 2332854 1280

Price List

 

O nas