Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja korundowa

 

Silk Peel™ jest jednym z najbardziej innowacyjnych urządzeń do mikrodermabrazji. Mikrodermabrazja korundowa wywołana jest przez drobne kryształki glinu, uderzającego o skórę. Pozwala to na dużą kontrolę zabiegu, a efekt jest widoczny natychmiast. Kryształki korundu (materiał naturalny i nieszkodliwy) usuwają obumarły naskórek oraz wszelkie zanieczyszczenia, stymulując naturalny wzrost nowej tkanki, która zastępuje usuniętą. Wynikiem prostego usunięcia warstwy rogowej (peeling powierzchniowy) jest młoda i lśniąca skóra, elastyczna i gładka. Głębsze abrazje mogą usunąć bliznowce i blizny, zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować zwiotczenie skóry, plamy i niewielkie zmarszczki. Odstępy pomiędzy zabiegami powinny być 7 do 21 dni w zależności od rodzaju problemu, w serii od 3 do 12.

Skóra może być zaczerwieniona jeszcze przez kilka godzin. Mikrodermabrazja korundowa charakteryzuje się naprawdę silnym efektem złuszczania. Jest w szczególności polecana osobom, które mają rozszerzone pory i przebarwienia na skórze. Ponieważ jest silniejsza od techniki diamentowej, daje też szybsze efekty w krótszym czasie.


Cena

 

Mikrodermabrazja + serum + maska kremowa

  • Twarz 129 zł
  • Twarz, szyja 149 zł
  • Twarz, szyja, dekolt 169 zł

 

  • Maska algowa do zabiegu 40 zł
  • Oksybrazja do zabiegu 40 zł

 

 

 

Mikrodermabrazja diamentowa

 

Urządzenie Silk Peel™ pozwala również na wykonywanie mikrodermabrazji głowicami diamentowymi. Do dyspozycji są głowice na twarz i na ciało o trzech stopniach ziarnistości, co pozwala na dostosowanie zabiegu do każdego typu skóry. Głowice są wykonane ze stali nierdzewnej i pokryte warstwą naturalnego diamentu. Zarówno ich wymiana, jak i sterylizacja jest łatwa i szybka, nie wymagająca specjalistycznych narzędzi.
 
Metoda ta jest w szczególności polecana osobom o delikatnej, wrażliwej i skłonnej do alergii skóry, gdyż nie powoduje żadnych podrażnień. Zabieg opiera się na usuwaniu wierzchnich warstw naskórka wykorzystując do tego celu głowice diamentowe, które podczas przesuwania ich po skórze, ścierają i zasysają martwy naskórek. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, trwa około pół godziny. Po jego wykonaniu skóra jest idealnie gładka i bez śladów podrażnień. Mikrodermabrazja diamentowa jest metodą bezpyłową – nie pozostawia na skórze twarzy resztek proszku.

 

Cena

 

Mikrodermabrazja + serum + maska kremowa

  • Twarz 110 zł
  • Twarz, szyja 129 zł
  • Twarz, szyja, dekolt 149 zł
  • Plecy 149 zł

 

  • Maska algowa do zabiegu 40 zł

 

Nowość - Focus RF

 

Promocje

 

united kingdom 2332854 1280

Price List

 

O nas