Oprawa oka

Zagęszczanie i przedłużanie rzęs

 

Rzęsy Noble Lashes są lekkie, naturalnie wygięte, świetnie wyglądają i jednocześnie nie obciążają naturalnych rzęs. To najdelikatniejsze i najlżejsze rzęsy dostępne na rynku. Bez względu na rodzaj rzęs, zabieg Noble Lashes uwydatni Twoje naturalne piękno i doda pewności siebie w każdej sytuacji.

 

Zapraszamy na przedłużanie:

 

Metodą 1:1 pełna aplikacja 150zł, uzupełnianie od 60zł

Metodą 2:1/ 2D pełna aplikacja 170zł, uzupełnianie od 80zł

Metodą 3:1/ 3D pełna aplikacja 195zł, uzupełnianie od 95zł

Metodą 4:1/ 4D pełna aplikacja 245zł , uzupełnianie od 95zł

Metodą Hollywood, Russian Volume pełna aplikacja 270zł, uzupełnianie od 150zł

Henna

Wysokiej jakości produkty ziołowe w różnych kolorach (jasny brąz, ciemny brąz, czarny, grafitowy, granat) zarówno w proszku, jak i w żelu, dzięki czemu szybko podkreślisz oprawę oczu. Hennę można powtarzać średnio co 3 tygodnie.

 

Henna brwi – kształt brwi jest bardzo ważny w stylizacji twarzy, dzięki odpowiedniemu wyregulowaniu i zabarwieniu można zachować naturalność, a jednocześnie sprawić, aby brwi idealnie harmonizowały z włosami oraz rysami twarzy, podkreślały wielkość oczu i nadawały piękno spojrzeniu.

 

Henna rzęs – koloryzacja nadaje wyrazistość spojrzenia, a malowanie maskarą staje się przeważnie zbędne, jeśli jednak malujesz rzęsy, henna przyciemnia włoski u nasady, co sprawia, ze pomalowane tuszem są jeszcze ładniejsze. Rzęsy nie wymagają częstszego farbowania, niż jeden raz w miesiącu.

Cena od 15,00zł do 40,00zł

Depilacja nitką

Nazywna inaczej threading, to metoda depilacji twarzy (wąsik, podbródek, meszek na policzkach) oraz regulacji brwi za pomocą specjalnie splecionej nici. Metoda ta od dawna była praktykowana w Indiach, Chinach i krajach arabskich, a od niedawna poszerzała ofertę wielu salonów kosmetycznych w Europie Zachodniej i Ameryce.

Threading pozwala na usunięcie nawet bardzo słabych, cienkich i krótkich włosów. Zabieg jest szczególnie polecany dla osób z wrażliwą skórą, u których często po depilacji woskiem czy pęsetą występują podrażnienia, zaczerwienienia, alergia i wrastanie włosków.

Cena od 30,00zł do 60,00zł

TOP Zabiegi

 

Promocje

 

Twoje nagrody

 

O nas