Rstises CT Yellow Peel – Retinol

 

Retises stał się standardową linią produktów na bazie retinolu, które wzmacniają i przyspieszają efekty zabiegów przeciwstarzeniowych, przeciwtrądzikowych i zwalczających hiperpigmentacje.

Zabieg odżywia skórę, spłyca zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych oraz poprawia elastyczność skóry. Ponadto, retinol rozjaśnia przebarwienia wywołane nadmierną ekspozycją na promieniowanie UV, regulując namnażanie i mobilność melanocytów. Peeling można łączyć z innymi zabiegami przeciwstarzeniowymi, regenerującymi lub depigmentującymi (peelingi chemiczne ).

 

obrazek3

 

199 zł

 

Salipeel LIC

Kwas salicylowy ma działanie przeciwzapalne, wnika do ujść mieszków włosowo-łojowych i złuszcza ich warstwę rogową, usuwa mikrozaskórniki i rozpuszcza zalegające sebum. Kwas salicylowy charakteryzuje się wysokim powinowactwem do tłuszczów i wywiera działanie keratolityczne wewnątrz porów skóry.


Reguluje kwasowość skóry i pomaga utrzymać naturalny ochronny płaszcz hydrolipidowy skóry, w ten sposób kontrolując florę bakteryjną. Ma między innymi wpływ na beztlenowe bakterie Propionibacterium acnes, wywołujące trądzik, które namnażają się w środowisku zasadowym.

Jest to nanosomowy rodzaj peelingu na bazie kwasu salicylowego, kwasu linolowego i cytrynianu etylu. Wskazany przy poważnych zmianach trądzikowych i trądziku zapalnym.

 

140 zł

 

Pyruvic peel LA

Kwas pirogronowy + mlekowy. Przeznaczony dla skóry odwodnionej, z melasmą i objawami starzenia się (zmarszczki, utrata jędrności).

Ze względu na działanie keratolityczne, seboregulacyjne oraz przeciwdrobnoustrojowe, jest szczególnie wskazany w leczeniu trądziku w każdej jego odmianie. Stymuluje syntezę kolagenu, elastyny i glikoprotein w stopniu wyższym niż kwas glikolowy i porównywalnym do TCA, jednak bez niedogodności tego ostatniego, wywołując jedynie delikatny rumień.

 

obrazek5

 

140 zł

 

Kwas ferulowy

Ferulac Peel to profesjonalny peeling chemiczny, w którym zastosowano innowacyjną technologię transportu substancji aktywnych za pomocą odpowiednich nośników tzw. liposomów. Te mikrocząsteczki , z łatwością pokonują barierę naskórkową uwalniając stopniowo i długotrwale substancje czynne kwasu. Dodatkowo fosfolipidy, z których zbudowane są liposomy zawierają lipidy fizjologiczne, które regenerują skórę i przywracają jej funkcje obronne. Główny składnik- kwas ferulowy, wykazuje bardzo duże właściwości antyoksydacyjne chroniąc skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, a także minimalizując uszkodzenia komórek DNA przed promieniowaniem UVB i UVA, co powoduje że peeling nadaje się idealnie do terapii przeciwstarzeniowej. Zdolność kontrolowania enzymu tyrozynazy przeciwdziała powstawaniu przebarwień i redukuje już powstałe plamy pigmentacyjne. Ma również działanie przeciwzapalne, a najnowsze badania wykazują, że zapobiega także nowotworowi skóry.

 

Dodatkowe składniki aktywne peelingu jak floretyna i witaminy C wzmacniają działanie i efekty zabiegu, pozostawiając skórę gładką, pełną blasku, napięcia i o równomiernym kolorycie.

 

Cena:

Kwas ferulowy ( Ferulac classic – bez złuszczania )

od 159 zł

 

Kwas ferulowy + witamina C ( Ferulac classic + C peel )

od 179 zł

Mandelac M

Kwas migdałowy jest kwasem AHA pochodzącym z hydrolizy wyciągu z gorzkiego migdału.

Przeznaczony dla skóry starzejącej się, z niejednolitą pigmentacją i przebarwieniami (starcze, ciążowe, konsekwencja antykoncepcji doustnej).

 

Jest on powszechnie stosowany do leczenia fotostarzenia, nieregularnej pigmentacji, trądziku zapalnego, nietorbielowatego oraz w celu przygotowania skóry do innych zabiegów.

Odpowiedni dla skóry wrażliwej, gdyż posiada cząsteczki o dużym rozmiarze, co zapewnia wolniejszą penetrację przez warstwę rogową i nie powoduje szczypania ani podrażnień.

 

Cena 130 zł

 

obrazek1

Nowość - Focus RF

 

Promocje

 

united kingdom 2332854 1280

Price List

 

O nas