Zabiegi pielęgnacyjne

 

Rekonstrukcja JOICO K-PAK

 

Suche, łamliwe, szorstkie i niesforne włosy? Prawdopodobnie brakuje im keratyny. Jest to główny budulec, który odpowiedzialny jest za ich kondycję i zdrowy wygląd. Na jej redukcję mają wpływ niekorzystne czynniki zewnętrzne oraz codzienne zabiegi pielęgnacyjne tj. suszenie, prostowanie czy szczotkowanie.

 

Joico K-PAK hair repair

system to 4 poziomowy prosesjonalny zabieg pielęgnacyjny.

 

Krok 1 - polega na otwarciu łuski włosa, a następnie na głębokim oczyszczeniu z wszelkich zanieczyszczeń oraz pozostałości kosmetyków.

Krok 2 – polega na przywrócenie odpowiedniego pH

Krok 3 – etap intensywnej odbudowy i regeneracji włosów za pomocą JOICO K-Pak Deep-Penetrating Reconstructor

Krok 4 -polega na wygładzeniu, intensywnym nawilżeniu i poprawie elastyczności włosów dzięki JOICO K-Pak Intense Hydrator

 

Doskonały efekt zabiegu gwarantuje QUADRAMINE COMPLEX™, jest to wyjątkowe połączenie 19 aminokwasów, które są kompatybilne z keratyną ludzkiego włosa. Zastosowanie aminokwasów o różnej masie cząsteczkowej w innowacyjnej formule odbudowującej sprawia, że włosy są odbudowywane zarówno w najgłębszych warstwach, jak i na zewnątrz. Efektem zabiegu jest także zwiększenie nawilżenia i elastyczności włosów, a także przedłużenie trwałości koloryzacji włosów farbowanych. Doskonale łączy się z koloryzacją, po której włosy są błyszczące i pełne blasku.

 

OLAPLEX

 

System pielęgnacji włosów, który stosuje w trakcie zabiegu koloryzacji w salonie.

Został on stworzony, aby replikować i regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu w trakcie zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja, rozjaśnianie, działanie wysokiej temperatury czy też poprzez uszkodzenia mechaniczne. Dzięki unikalnej, opatentowanej formule, Olaplex odbudowuje zerwane mostki i sprawia, że włosy pomimo farbowania są zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie błyszczące już po jednym zabiegu. System Olaplex umożliwia radykalną zmianę koloru włosów pozostawiając je w idealnej kondycji.

 

Dla podtrzymania efektu sugerujemy stosować produkt

OLAPLEX No.3 HAIR PERFECTOR – jest to część systemu Olaplex przeznaczona do pielęgnacji domowej. Umożliwia regenerację oraz ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, a także codziennymi zabiegami tj. suszenie czy prostowanie. Olaplex nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalnaów, DEA, aldehydów i nigdy nie był testowany na zwierzętach.

 

 

KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW

 

Keratyna QOD – to doskonały sposób na długotrwałe i efektywne prostowanie włosów, przy jednoczesnym wygładzeniu, rekonstrukcji oraz ich regeneracji.

Rezultat widoczny jest już po pierwszym zabiegu i utrzymuje się od 3 - 5 miesięcy.

 

Co wyróżnia keratynę QOD ?

- Nie zawiera rakotwórczego formaldehydu i parabenów

- Łatwa i szybka forma aplikacji

- Zabieg w odróżnieniu od trwałej prostującej nie doprowadza do rozerwania wiązań disiarczkowych i wypłukuje się równomiernie.

- Osoba, która wyprostuje włosy, może je później bez ryzyka dowolnie wystylizować, po umyciu włosy znów będą proste i idealnie gładkie.

 

Wszystkie produkty są przebadane dermatologicznie, nie niszczą skóry, nie są testowana na zwierzętach, a ich produkcja oparta jest na zasadach 'fair trade'.

Po zabiegu nie ma konieczności pozostawiania preparatu na włosach. Keratyna spłukiwana jest tego samego dnia w salonie.

 

Warunkiem trwałości efektu zabiegu keratynowego jest stosowanie szamponów i odżywek pielęgnacyjnych QOD, które nie zawierają chlorku sodu.

Nowość - Focus RF

 

Promocje

 

united kingdom 2332854 1280

Price List

 

O nas