Pielęgnacja dłoni i stóp

Manicure klasyczny

 

Zabieg manicure przebiega wieloetapowo i rozpoczyna się usunięciem zbędnego naskórka narastającego wokół paznokcia, następnie nadaje się kształt paznokciom przy pomocy pilnika. Kolejnym etapem jest aromatyczny peeling dłoni i wmasowanie kremu. Nałożenie warstwy lakieru kolorowego poprzedzone jest zaaplikowaniem odżywki wzmacniającej, zapobiegającej łamaniu się i rozdwajaniu płytki paznokciowej. Zabieg kończy się nałożeniem oliwki nawilżającej na skórki.

Cena od 40,00zł do 45,00zł

 

Manicure hybrydowy

 

Manicure hybrydowy to trwalsza alternatywa dla manicure klasycznego.Specjalny lakier jest utwardzany w lampie UV,dzięki czemu nie wymaga dodatkowego suszenia.Trwałość takiego manicure to około 2-3 tygodni.Pracujemy głównie na produktach marki O.P.I i SEMILAC, które charakteryzuą się dużą trwałością i pięknym połyskiem.

Cena 65,00zł

 

Manicure żelowy

 

Metoda żelowa,to jedna z najczęściej wybieranych form stylizacji paznokci.Podczas zabiegu możemy przedłużyć płytkę paznokcia za pomocą tipsa lub na formie.Róweież możemy nałożyć żel na własną płytkę ,dzięki temu uzyskujemy efekt zdrowego i mocnego paznokcia. Ze względu na wzrost paznokcia po około 3-4 tygodniach należy wykonać uzupełnienie manicure żelowego.
Dodatkowo można wykonać artystyczne zdobienie paznokci lub kolorową stylizację

Cena 110,00zł

 

Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

 

Obgryzione paznokcie charakteyzują się przede wszystkim nierównym kształtem; płytka jest cienka, rozdwajająca się i bardzo krótka. Specjalna metoda żelowa pozwala nam na rekonstrukcję takiego paznokcia, dzięki temu płytka właściwa przyrasta do łożyska, co skutkuje wydłużeniem i wzmocnieniem paznokcia. Zazwyczaj wystarcza kilka zabiegów, aby całkowicie odbudować płytkę.

Cena 50,00zł

 

Pedicure

 

Podstawowym celem zabiegu pedicure jest usunięcie ze stóp zrogowaciałego naskórka, skrócenie i opiłowanie paznokci oraz odsunięcie naskórka nachodzącego na paznokcie. Dla zwiększenia efektu wykonujemy aromatyczny peeling stóp oraz nakładamy odpowiedni krem. Po wykonaniu pedicure klasycznego paznokcie są malowane lakierem klasycznym lub hybrydowym.

Cena od 70,00zł do 120,00zł

 

Rekonstrukcja uszkodzonych paznokci żelem z jonami srebra i krzemionką

 

Cena 50,00zł

Zabieg parafinowy na dłonie i stopy.

Cena 30,00zł

Nowość - Focus RF

 

Promocje

 

united kingdom 2332854 1280

Price List

 

O nas