O nas

 

Nasz salon oferuje zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne na wysokim poziomie, opierając się na selektywnych i innowacyjnych markach profesjonalnych takich jak:

JOICO, THALGO, SKEYNDOR, SESDREMA, DEPILEVE, O.P. I.

Farma urody należy do grupy PERFEKT SALON klubu zrzeszającego najlepsze salony urody współpracujące z marka JOICO. W ofercie można znaleźć wyspecjalizowane zabiegi pielęgnacyjne dla kobiet i mężczyzna w każdym wieku, które pomogą wydobyć Twoje piękno, dzięki produktom zawierającym zaawansowane formuły i technologie, a dla tych, którzy pragną przedłużyć efekty zabiegów prowadzimy sprzedaż produktów do pielęgnacji domowej.

Miła atmosfera i ciepłe wnętrze pozwoli się odprężyć i na chwilę zapomnieć o trudach dnia codziennego, a bogata oferta zabiegowa pozwali znaleźć rozwiązanie na indywidualne potrzeby każdego klienta.

 

Nasz personel to wykwalifikowany zespół z wieloletnim doświadczeniem i pasją do pracy. Atutem salonu jest przyjazna atmosfera i dbałość o zadowolenie klienta. W trosce o Twoje bezpieczeństwo do wszystkich zabiegów pielęgnacyjnych używamy jednorazowych ręczników, podkładów, tarek, kapek do frezarki, a narzędzia są sterylizowane w naszym autoklawie.

W czasach nieuczciwych praktyk, gdzie dbałość o klienta przesłaniana jest przez chęć maksymalizacji zysku, gwarantujemy, że w naszym salonie dobro osób, które powierzają nam swoje ciało i urodę zawsze stoi na pierwszym miejscu.

 

 

 

Mateusz Domoń

W zawodzie fryzjera juz od 10 lat. Pasje do zawodu, przyjacielskie nastawienie i otwartość do ludzi doceniło duże grono zadowolonych klientów. Uczestnik wielu konkursów między innymi mistrzostwa polski juniorów we fryzjerstwie, mistrzostwa małopolski l'oreal color therapy. Cały czas powiększa swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i pokazach. Stylista uczestników programów telewizyjnych m.in. BITWA NA GŁOSY oraz Viva Celebrations, gdzie przeprowadził metamorfozę. Praca i kontakt z klientem daje mu najwięcej radości.

Od 4 lat pracuje w Farmie Urody i tu spełnia się jako fryzjer.

 

 

Aneta Danisz

Profesjonalna stylistka paznokci z 12-letnim doświadczeniem i licznym gronem lojalnych klientek. Wykonuje pracę z niezwykłą starannością i sumiennością. Zajmuje się również makijażem permanentnym, którym w doskonały sposób podkreśli urodę każdej kobiety. Praca jest dla niej pasją, a największe zadowolenie czerpie z uśmiechu zadowolonych klientek.

 

 

Danuta Gumola

Dyplomowana kosmetyczka z kilkuletnim stażem. Zajmuje się stylizacją paznokci, a także kosmetyką twarzy i ciała. Specjalizuję się m.in. w depilacji twarzy nicią kosmetyczną. Prace wykonuje z dużą dokładnością i delikatnością oraz z pasją i zaangażowaniem, nieustannie pogłębiając wiedzę i zdobywając nowe umiejętności. Jej ciągły rozwój owocuje najwyższej jakości usługami i profesjonalnym podejściem do każdego klienta.

 

 

Dorota Zaleska

Magister kosmetologii z 10-letnim doświadczeniem. Kosmetologia to jej pasja i sposób na życie. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych sympozjach, warsztatach i szkoleniach, dzięki, którym ciągle poszerza ofertę zabiegów i dostosowuje ją do potrzeb klientów. Z roku na rok zwiększa zakres i efektywność wykonywanych zabiegów, gwarantuje wysokie bezpieczeństwo, fachową opiekę, pełną satysfakcję oraz znakomity efekt końcowy.

 

 

Marta Krzeszowiec

Absolwentka Krakowskiej Szkoły Promocji Zdrowia. Kosmetyka towarzyszy w jej życiu od kilku lat. W Farmie recepcjonistka i specjalistka od zabiegów zamykania naczynek i usuwania prosaków. Pozytywne nastawienia i uśmiech towarzyszy jej każdego dnia w pracy. Dba o profesjonalną obsługę klienta.

 

 

Sylwia Kozera

Od 2006 roku zajmuję się profesjonalnym wizażem, który jest dla niej nie tylko pracą, ale też ogromną pasją, którą ciągle rozwija i doskonali. Poza makijażem dla indywidualnych klientów, pracuję przy wielu profesjonalnych projektach. Jest główną makijażystką dla marki odzieżowej Yoshe, gdzie miała przyjemność malować modelki ze światowych wybiegów m.in. Ewa Władymiruk, Diana Dziakowska. Dbała o wizerunek dziewczyn biorących udział w ogólnokrajowym konkursie piękności Miss Polka, tworzyła makijaże dla magazynów Bridelle, Ślubne Makijaże i Fryzury, a na stałe współpracuję ze świetnymi fotografami ​z którymi tworzy wiele ciekawych projektów. Specjalizuje się także w wykonywaniu makijaży ślubnych i okazjonalnych, które zawsze wytrzymują próbę czasu i wyglądają perfekcyjnie przez wiele godzin. Pracuje tylko na sprawdzonych kosmetykach marek takich jak Chanel, Estee Lauder, Lancome, Bobbi Brown, Clinique i innych.

Zajmuje się również stylizacją rzęs i brwi. Przedłuża i zagęszcza rzęsy metodą 1:1 oraz metodami objetościowymi m.in 2D, 3D, Hollywood. Pracuję tylko na profesjonalnych produktach marki Noble Lashes.

Nowość - Focus RF

 

Promocje

 

united kingdom 2332854 1280

Price List

 

O nas