Depilacja laserowa Light Sheer

 

promocja

DEPILACJA LASROWA

Górna warga   99

Broda   99

Policzki   99

Szyja   99

Pachy   99

Bikini linia   119

Bikini brazylijskie   169

Bikini całkowite   199

Uda   269

Łydki   199


PAKIETY

Pachy + bikini linia   189 zł

Pachy + bikini brazylijskie   219

Pachy + bikini całkowite   249

Łydki + pachy   229

Łydki + bikini linia   239

Łydki + bikini brazylijskie   269

Łydki + bikini całkowite   299

Do każdego pakietu każda następna partia – 30%

 

Najbliższe terminy: 15 luty, 2 marzec, 16 marzec, 29 marzec, 19 kwiecień, 10 maj

 

Do czego służy laser Light Sheer?

Jest to najbardziej zaawansowana na świecie technologia w efektywnym usuwaniu niechcianych włosów a zarazem doskonała wiadomość dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą się pozbyć nadmiernego owłosienia. W zależności od Twoich potrzeb laser Light Sheer może być zastosowany w większości partii ciała.

 

Jak działa laser Light Sheer?

Light Sheer wytwarza strumień wysoce skoncentrowanego światła, który jest doskonale absorbowany przez pigment znajdujący się w cebulkach włosów - melaninę. Laser pulsuje przez ułamek sekundy, który jest wystarczająco długi by odparować pigment uszkadzając wiele mieszków włosów w tym samym czasie eliminując bądź też znacznie hamując wzrost włosów.

Ważny jest również fakt, iż laser Light Sheer posiada specjalny system chłodzeniaChill Tip, który doskonale chroni i chłodzi górną warstwę skóry przed, w czasie oraz po każdym impulsie kierującym światło lasera do korzenia włosa, przez co sam zabieg jest bardzo efektywny i niemalże bezbolesny. Światową innowacją w dziedzinie epilacji jest fakt, że laser LightSheer może być stosowany niezależnie od koloru skóry od jasnej aż po bardzo ciemną. Ilość zabiegów uzależniona jest głównie od koloru włosów.

 

Najlepiej poddają się depilacji włosy ciemne i grube. W takim przypadku po czterech zabiegach można osiągnąć efekt redukcji ilości włosów nawet o ok. 80-90%. Włosy jaśniejsze i delikatniejsze są trudniejsze do usunięcia i mogą wymagać większej ilości zabiegów.

 

Czego możesz się spodziewać w trakcie i po zabiegu?

Długość sesji laserowej może trwać od kilku minut do godziny bądź dłużej w zależności od wielkości obszaru ciała na którym wykonywany jest zabieg. Ponieważ laser oddziałowuje na mieszki włosów, które są w fazie aktywnego wzrostu należy zabieg powtórzyć 3-6 krotnie ( ostateczna ilość zabiegów zależy od cech indywidualnych każdego pacjenta może się różnić w zależności od koloru skóry,uwarunkowań genetycznych,zmian hormonalnych), raz na 4-5 tygodni. Zastosowanie lasera może wywołać delikatne uczucie mrowienia na skórze. Większość pacjentów dobrze toleruje zabieg jednakże z powodu większej wrażliwości skóry w niektórych miejscach mogą wystąpić zaczerwienienia bądź opuchnięcia, które ustępują w krótkim czasie. Większość ludzi wraca do normalnych zajęć zaraz po zabiegu. Light Sheer TM Diode Laser System posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez U.S.FDA (Food & Drug Administration) respektowany na całym świecie.

 

Dlaczego zabiegi Light Sheer należy powtarzać?

Dlatego, że nie wszystkie włosy w danym momencie znajdują się w tej samej fazie. Włos przechodzi kolejne fazy: fazę wzrostu, fazę przejściową i spoczynku. Laser działa jedynie na włosy w fazie wzrostu, a więc te, które widzimy na powierzchni skóry. Ponieważ przejście włosów w poszczególne fazy nie odbywa się synchronicznie (jak to ma miejsce u niektórych zwierząt w okresie linienia), liczba powtórzeń zabiegu musi być większa.

 

Kwalifikacje do zabiegu laserowego

Przed przystąpieniem do pierwszego zabiegu pacjent jest poddany badaniu stanu skóry, oceny fototypu według skali stopniowej Fitzpatricka (ogólnoświatowy system klas karnacji skóry i jej reakcji na promieniowanie słoneczne). Ocenie poddawane są także włosy na partii ciała poddawanej zabiegowi, ich kolor i grubość oraz inne czynniki mające wpływ na prawidłowe ustawienie lasera. W trakcie wstępnej wizyty przeprowadzony jest szczegółowy wywiad na temat stanu zdrowia pacjenta, wskazań, zaleceń i przeciwwskazań. Nasz wykwalifikowany personel medyczny odpowie na każde pytania oraz zapozna Państwa z niezbędną wiedzą odnośnie lasera. Pacjent informowany jest o specyficznym działaniu laseroterapii na skórę i mieszki włosowe, osoby wrażliwe mogą odczuwać ocieplenie okolicy zabiegowej oraz lekki rumień w tym miejscu. Konieczna jest dwutygodniowa ochrona przeciwsłoneczna z uwagi na wykluczenie ewentualnych powikłań (obrzęk, zmiany barwnikowe). W nielicznych przypadkach u osób nadwrażliwych następuje konieczność użycia miejscowego znieczulenia w postaci kremu Emla, który łagodzi odczucia podczas zabiegu. Wszelkie podrażnienia i zadrapania muszą być wygojone, a skóra czysta bez żadnych maści i kremów.

Cena od 120,00zł

 

Zalecenia

 1. Skóra nie może być sucha ani podrażniona.
 2. Wypij dużo, co najmniej 1,5 litra wody mineralnej.
 3. Przed dokonaniem zabiegu włosów nie można wyrywać (pęseta, wosk, depilatory mechaniczne) przez okres 4 -9 tygodni.
 4. Można natomiast je golić, przycinać lub depilować kremem.
 5. Bezpośrednio przed zabiegiem należy zgolić włosy w miejscu depilacji.

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • - ciąża
 • - tatuaż w miejscu wykonania zabiegu
 • - nadwrażliwość skóry na słońce
 • - świeża opalenizna oraz samoopalacze
 • - kremy z retinolem (należy przestać używać na 3 tyg. przed zabiegiem)
 • - leki światłouczulające, retinoidy, witaminy z grupy A i B, leki przeciwbólowe, aspiryna, antybiotyki, leki przeciwzapalne (Ibuprofen,Ibuprom)
 • - zioła (dziurawiec, nagietek (należy przestać używać na 2-3 tygodnie przed zabiegiem)
 • - depilacja woskiem i pęsetą (należy przestać używać na 1 miesiąc przed zabiegiem)
 • - skłonność do przebarwień i bliznowacenia
 • - bielactwo
 • - łuszczyca
 • - epilepsja
 • - peeling (należy przestać stosować na 1 tydzień przed zabiegiem)
 • - włosy siwe i jasne

Nowość - Focus RF

 

Promocje

 

united kingdom 2332854 1280

Price List

 

O nas